Lucia Kristová - Spočiatku veľmi dlho odolávala čaru fitness centra, nakoniec predsa len s radosťou aj ona podľahla.

 

Spočiatku veľmi dlho odolávala čaru fitness centra, nakoniec predsa len s radosťou aj ona podľahla.

 

   Ahojte volám sa Lucia Kristová mám 25 rokov pochádzam z Trenčína. Športu som sa nikdy nevenovala aktívne, skúšala som tanečnú, hádzanú, basketbal ale pri ničom som dlhšie nevydržala. 

   K fitness ma priviedol priateľ, s ktorým som začínala cvičiť. Veľmi dlho som sa odhodlávala chodiť do fitka, ale vždy som si našla nejaký dôvod prečo nie. Takže som cvičila skôr doma – klasika drepy, brušáky a podobne. Rôzne 30 dňové výzvy. Najskôr sme navštevovali dedinské garážové "fitko" a neskôr sme začali navštevovať klasické fitness centrum. 

   Od prvého dňa ako som začala cvičiť ma to chytilo za srdce a teraz si už neviem predstaviť život bez cvičenia, je to presne to čo ma baví. K bikini fitness som sa dostala vďaka mojej vtedajšej trénerke a úžasnej osobe Ivete Chrťanovej, ktorej ďakujem za veľa. Moja premiéra v bikini fitness bola v roku 2015 kde som sa umiestnila na 6. mieste.

5_2

Mám zatiaľ za sebou len dve sezóny súťaženia, takže ešte žiadnu trofej na poličke nemám. Ale pracujem na tom, aby raz bola.

 1_2

 

3_2

   Môj tréningový plán sa líši podľa toho či som v predsúťažnom období, alebo v takzvanej offseason. Pred súťažou zaraďujem kardio a tréningový plán meníme s trénerom podľa potreby.

   Pokiaľ som v offseason, tak si určite viac doprajem, cez víkend nejaký ten prehrešok nezaškodí. U mňa je to pizza - som pizzový maniak. Ale pokiaľ som v príprave, tak už žiadne prehrešky (len keď tréner povolí ) :)

   Cviky, ktoré moc neobľubujem sú cviky na brucho, nerada ho cvičím, čo je a ženu nezvyčajné, ale samozrejme odmakám aj to, ako by to potom vyzeralo, keby brucha nieto :D

 4_2

   Momentálne sa súťažiť nechystám. A prečo? Lebo nechcem, chcem si oddýchnúť. To však neznamená že necvičím. Cvičím a dokonca s väčšou chuťou ako predtým.

Každý športovec má svoju vysnívanú métu. Tá moja je mať životnú formu, na ktorú budem pyšná.

   Rada by som odkázala všetkým ľudom nech sa každý nájde v niečom inom, či je to fitness, plávanie, beh, tanec. Pohyb je pre telo neskutočne dôležitý a prirodzený, ale nikdy nerobte nič proti svojej vôli, len preto, že je to momentálny trend. Robte to čo Vás baví, a z čoho ste štastní.

FB_IMG_1493711173499FB_IMG_1493711181768

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie